سبد خرید شما خالی است.

ماموریت سازمانی موسسه خیریه

بهنام دهش پور


مبارزه با سرطان در تمامی عرصه ها و حمایت از بیماران به دور از هرگونه تبعیض

افتخارات بهنام

ارتباط با ما

تهران، خ شریعتی،بالاتر از پل رومی، ک عاج، پ۷

حامی موسسه شویم

جذب حامیان حقیقی

 

خیرین و یاورانی که مایلند به عنوان حامی در ارائه خدمات مختلف به موسسه شرکت نمایند می توانند فرم ثبت نام آنلاین حامیان در وب سایت پر نموده  تا این موسسه از حمایت مالی، خدمات و دانش این یاوران بهره مند گردد. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر علاقه مندان می توانند با واحد حامیان و امور خیرین ارتباط بر قرار نمایند تا راهنمایی کامل توسط کارشناسان جذب حامیان ارائه گردد.

واحد توسعه مشارکت (۹۱۰۰۹۹۰۰ داخلی ۱۱۴)

جهت ثبت نام بر روی لینک زیر کلیک کنید و همچنین شیوه های حمایت مالی را میتوانید ببینید  :

جذب حامیان حقوقی

موسسه خیریه بهنام دهش پور خدماتی همچون تامین هزینه دارو و درمان و ارائه خدمات جانبی و حمایتی نزدیک به ۱۶ هزار بیمار مبتلا به سرطان و خانواده آن‌ها در طول دوره درمان بیمار، تجهیز مراکز دانشگاهی و دولتی فعال در حوزه سرطان، برنامه های تشخیص زودهنگام بیماری سرطان، طراحی و اجرای کمپین های آموزشی و پیشگیری از سرطان، اجرای پروژه های تحقیقاتی، اطلاع‌رسانی و تلاش برای از بین بردن باور های غلط جامعه در خصوص بیماری سرطان، حمایت و راهنمایی خیرین و سایر موسسات مردم نهاد و کمک به توانمند ساختن موسسات همسو در شهرستان‌ها، جذب مشارکت اجتماعی و توسعه فرهنگ داوطلبانه را در کارنامه خود ثبت کرده است.

مسئولیت اجتماعی سازمان‌ها (Corporate Social Responsibility)، مجموعه وظایف و تعهداتی است که سازمانها در راستای حفظ، مراقبت و کمک به منافع عمومی جامعه­ای که در آن فعالیت دارند انجام میدهند. این حمایتها به صورت منابع مالی و یا کمک به اجرای رویدادهای اجتماعی مورد قبول جامعه و در راستای بهبود رفاه اجتماعی آن صورت می‌پذیرد.

این موسسه در راستای حمایت از بیماران و تحقق رسالت سازمانی خود، براساس لیست نیازها و پروژه­های سازمانی، اقدام به تهیه بسته نیکوکاری و مشارکت اجتماعی سازمانها (CSR) با هدف ایجاد و استمرار مشارکت و همکاری اشخاص حقوقی در قالب مشارکت دو جانبه نموده است.

سازمان‌­های علاقمند به همکاری با موسسه خیریه بهنام دهش‌­پور در قالب بسته نیکوکاری و مشارکت اجتماعی سازمان‌­ها، میتوانند از طریق تعامل و ارتباط واحد توسعه مشارکت ضمن دریافت اطلاعات تکمیلی در هر یک از زمینه­های فعالیت موسسه اقدام به انتخاب یک یا چند روش جهت ارائه حمایتهای مادی و معنوی خود به صورت مستمر (حداقل یک ساله) در هریک از سطوح مورد اشاره در صفحه قبل اقدام نمایند. موسسه خیریه بهنام دهش ­پور در قبال همکاری سازمان­ها میتواند خدمات ذیل را به ایشان ارائه نماید.

سازمانهای علاقمند به همکاری با موسسه خیریه بهنام دهش­پور در قالب بسته نیکوکاری و مشارکت اجتماعی سازمان­ها، میتوانند از طریق هماهنگی با واحد توسعه مشارکت (۹۱۰۰۹۹۰۰ داخلی ۱۱۴) نسبت به انتخاب سطح و نوع همکاری مورد نظر اقدام نمایند.

 
 
 

 

دعای خیر بیماران بدرقه راهتان