سبد خرید شما خالی است.

ماموریت سازمانی موسسه خیریه

بهنام دهش پور


مبارزه با سرطان در تمامی عرصه ها و حمایت از بیماران به دور از هرگونه تبعیض

افتخارات بهنام

ارتباط با ما

تهران، خ شریعتی،بالاتر از پل رومی، ک عاج، پ۷

میخوام داوطلب باشم
کار داوطلبانه فعالیتی بشر دوستانه‌ است که برای ترویج خوبی یا بهبود کیفیت زندگی انسانی در نظر گرفته شده است. این نوع کار هیچ‌گونه منفعت مالی ندارد و در عوض احساس تاثیرگذاری، ارزشمند بودن و احترام را به وجود می‌آورد. به مناسبت روز جهانی داوطلب بیایید دلنوشته‌های خود را از تجربه داوطلب بودن در موسسه خیریه بهنام دهش‌پور با دیگران به اشتراک بگذاریم.

دیدگاه(06)

 1. یگانه علی مدد
  ۱ آذر ۱۳۹۶

  جشنواره نوروزی ۹۵ بود که برای اولین بار با بچه های خیریه و کتابخانه کودکان آشنا شدم ، خیلی خجالتی بودم . اما انقدر محیط خوب و صمیمی بود که احساس کردم چندین ساله تو این خیریه هستم

  پاسخ دهید
 2. سحر بزرگمهر
  ۱۴ آذر ۱۳۹۶

  یادمه سال ۸۵ که برای اولین بار کار داوطلبانه انجام میدادم روز اول بازارچه خیریه، رستوران منتقل شدم و از ظهر تا شب سیب زمینی سرخ کردم و یه لنگه پا توی آشپزخونه بودم و شب میرسیدم خونه بوی سیب زمینی میدادم :))))))

  پاسخ دهید
 3. نعیمه شکرابی
  ۱۴ آذر ۱۳۹۶

  با سلام نعیمه شکرابی هستم ، ۵ سال قبل بطور داوطلب در قسمت مددکاری خدمت خانم سلطانی عزیز انجام وظیفه میکردم و در همان زمان زلزله آذربایجان رخ داد ک در اون بخش هم تونستم کمکهای موسسه رو به منطقه زلزله زده ببریم و خدمتی ب همنوعان کرده باشیم، ب هر حال حس خوبی بود اگه توفیق اش باشه باز هم حاضرم خدمت کنم

  پاسخ دهید
 4. نیلوفر اکرامی فرد
  ۱۴ آذر ۱۳۹۶

  سال ۹۵ جشنواره پاییزی یکی از داوطلبین سوپر مارکت موسسه بودم ، روز اخر مسئول فروش شکلات های مرداس شدم در سوپر مارکت ، و تبلیغاتی هیجان انگیزی برای فروش شکلات انجام دادم ، تا اینکه مدیر عامل خود شرکت مرداس به طرف غرفه اومد و من چون نمیشناختمش با هیجان از شکلات های شرکت خودش براش تبلیغ کردم چنان تبلیغ کردم که شکلات خرید :))

  پاسخ دهید
 5. محمد محسن مهروانی
  ۱۵ آذر ۱۳۹۶

  پیمان نامه پنجم دسامبر روز جهانی داوطلب را به همه فعالان سازمان های مردم نهاد و تمامی کسانی که پیمان بسته اند بخشی از زندگی خود را بدون تلاش برای بهبود زندگی هم نوعان خود صرف نکنند/ تبریک می گوید. 

  پيام بان‌كي‌مون به مناسبت روز جهاني داوطلب

  دبير كل سازمان ملل متحد به مناسبت روز جهاني «داوطلب» كه هر ساله پنجم دسامبر مصادف با ۱۴ آذر ماه برگزار مي‌شود، اعلام كرد كه حضور اين افراد در جوامع بشري بهبود شرايط كشورها را در پي خواهد داشت.

  ولی از نظر من داوطلب شدن فرصتی است برای پیدا کردن ،کنکاش و جستجوی خود در دل اجتماع…
  داوطلب شدن یعنی لبخندی به خطر و نگرانی ها و پذیرفتن حوادثی خوشایند همراه با حساسیت برای دیگری و همراه با دیگری و در نهایت برای کمال انسانی و انسان بودن
  که همه اینها فقط فرصتیست برای شناخت
  شناخت خود

  در آخر باید بگم ممنون از بهنام که فرصتی را در اختیار ما قرار داد تا بتوانیم دوباره خودمان را زندگی کنیم در کنار کسانی که هر کدام قهرمانان زندگی خود هستند.

  پاسخ دهید
 6. وجیهه حیدرنیا
  ۲۰ آذر ۱۳۹۶

  همین چند ماه پیش بود که من و طه اسمعیلی که جز تیم بیمارستان بودیم به بیمارستان امام حسین رفتیم بعد ما همیشه وقتی میریم بیمارستان ها اینقدر که اونجا کار میکنیم و اینقدر اونجا انرژی میزاریم که همیشه خودمون وقتی میرسیم خونه از شدت گرسنگی و تشنگی از حال میریم . اون روز چون من فرداش امتحان داشتم به خاطر اینکه وقتی رسیدم خونه انرژی درس خوندن داشته باشم از بیمارستان که خارج شدیم با طه رفتیم یه چیزی بخوریم که تا برسیم خونه از حال نریم.از بیمارستان که خارج شدیم من و طه همه اینارو با هم خوردیم اول سیب و خیار و انگور که من آورده بودم با هم خوردیم بعد رفتیم پیتزا خریدیم بعد پشت بندش من آب و نوشابه خوردم ولی طه دلستر و نوشابه خورد بعد که از پیتزا فروشی اومده بودیم بیرون دو تا تی پاپمون ،دوتا شیرمون، دوتا موزمون و دوتا پاستیلمون مونده بود جای همگی خالی اونارم خوردیم قشنگ انگار ما از جنگ برگشته بودیم ولی خداروشکر اون روز دوتایمون حالمون خوب بود و شبش حالمون خراب نشد با اون وضعیت غذا خوردنمون اون روز برای من یه خاطره خیلی خوب و خنده داری بود.که فراموش نشدنی هستش

  پاسخ دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.