سبد خرید شما خالی است.

ماموریت سازمانی موسسه خیریه

بهنام دهش پور


مبارزه با سرطان در تمامی عرصه ها و حمایت از بیماران به دور از هرگونه تبعیض

افتخارات بهنام

ارتباط با ما

تهران، خ شریعتی،بالاتر از پل رومی، ک عاج، پ۷

  • کتابخانه کودکان

 بعنوان اولین واحد خدماتی-حمایتی موسسه خیریه بهنام دهش‌پور از سال ۱۳۷۵ و با هدف ایجاد محیط و شرایط بهتر رفاهی و گذران زمان انتظار برای کودکان مبتلا به سرطان و یا همراه بیماران با هدف ارتقای روحیه و ترویج امید در میان ایشان تشکیل و تاکنون در حال ارائه خدمت می باشد.

مهمترین اقدامات این واحد برای کودکان و نوجوانان شامل: بازدید روزانه از بخش، توزیع تغذیه، کتاب خوانی، انجام بازی و ایجاد فضایی شاد، برگزاری جشن های تولد، جشن های پایان درمان و تندرستی و موضوعی، اجرای نمایش‌های شاد و موزیکال، توزیع بسته های هدیه نوروزی و لوازم التحریر، اهدای البسه و پوشاک گرم، بسته بهداشت فردی و …. است؛
خدمات کتابخانه کودکان در بخش هماتولوژی اطفال بیمارستان شهدای تجریش و بیمارستان امام حسین(ع) به طور هماهنگ و با همکاری داوطلبان این واحد به تمام کودکان و نوجوانان مراجعه کننده ارائه میگردد.

  • درخت آرزوها

یکی از خدمات شاخص این واحد، برآورده نمودن آرزوهای متنوع کودکان و نوجوانان تحت درمان در تمام مراکز تحت پوشش در قالب درخت آرزوها است. کودکان مراجعه کننده با راهنمایی و مشاوره اعضای کتابخانه آرزوهای متنوع خود را به این درخت آویخته و چشم انتظار برآورده شدن آن توسط فرشته های زمینی هستند. تمام خیرین و نیکوکاران گرامی میتوانند با برآوردن آرزوهای این کودکان، امید را در قلب‌های کوچکشان زنده نگه دارند.واحد کتابخانه کودکان (۹۱۰۰۹۹۰۰ داخلی ۱۰۳) در طول ساعات اداری پاسخگوی شما می باشد.همچنین می توانید از طریق اپ موسسه در کمپین ها شرکت کنید.