سبد خرید شما خالی است.

ماموریت سازمانی موسسه خیریه

بهنام دهش پور


مبارزه با سرطان در تمامی عرصه ها و حمایت از بیماران به دور از هرگونه تبعیض

افتخارات بهنام

ارتباط با ما

تهران، خ شریعتی،بالاتر از پل رومی، ک عاج، پ۷

خانواده بیماران مبتلا به سرطان پس از آغاز بیماری علاوه بر رنج بیماری، سختی‌ها و مشکلات معیشتی و هزینه‌های بالای درمان بیماری سرطان را نیز تجربه می کنند که همین امر زندگی فرد مبتلا به سرطان و خانواده این افراد را تحت تأثیر قرار می‌دهد، به نحوی که تمام توان مالی خانواده ها معمولا صرف تامین دارو و هزینه های درمانی می شود که اغلب با کمبود  همه جانبه ای هم روبرو هستند؛ در نتیجه مشاهده ها نشان می دهد تمرکز خانواده ها بر روی تامین هزینه های سنگین بیماری سرطان معطوف شده و همچنین مشکلات روانی به وجود آمده در پی این بیماری در برخی از خانواده ها باعث کاهش توجه به سایر موضوعات زندگی مانند انگیزه به ادامه تحصیل شده است. در سالهای گذشته شاهد این موضوع بودیم که فرزندان برخی از خانواده های تحت پوشش موسسه خیریه بهنام دهش پور با موانع گسترده ای برای ادامه تحصیل روبرو هستند. موضوع ادامه تحصیل آنان به بوته فراموشی سپرده می شود، یکی از شایع ترین آنها دغدغه مالی است. به همین منظور این موسسه همواره در پی تامین نیازهای حمایتی خانواده های بیماران تحت پوشش نیز می باشد و به منظور کاهش پیامدهای ناشی از بیماری و مشکلات ایجاد شده با انجام فعالیت متمرکز در قالب واحد هزنیه تحصیلی، امکان ادامه تحصیل برای فرزندان بیماران مبتلا به سرطان را فراهم کرده است.

درحال حاضر تعداد ۱۴۰ تَن در مقاطع تحصیلی دبستان، دبیرستان و دانشگاه تحت حمایت این واحد که در حال ادامه تحصیل هستند و هیچ دغدغه ای برای تامین مخارج و نیازهای تحصیلی خویش ندارند. فرزندان تحت پوشش هزینه ی تحصیلی،  همواره اطمینان دارند که مانعی برای ادامه تحصیل آنان پیش نمی آید و تا زمانی که بخواهند و بتوانند که ادامه تحصیل بدهند، هزینه تحصیل آنان توسط این موسسه فراهم می شود.

کمک هزینه تحصیلی(یاران بی‌بی گل) (۹۱۰۰۹۹۰۰ داخلی ۱۰۹) در طول ساعات اداری پاسخگوی شما می باشد.

گروه خیریه پردیس یک گروه مستقل و غیر انتفاعی می باشد که در جهت کمک به کودکان نیازمند و خانواده های بی سرپرست ایرانی در تورنتو بنیانگذاری شده است.

اهداف گروه به قرار زیر است:

• تقبل هزینه زندگی کودکان نیازمند
• پرداخت کمک هزینه تحصیلی دانش آموزان و دانشجویان بی بضاعت
• ایجاد اشتغال برای خانواده های بی سرپرست
• ایجاد امکانات عام المنفعه و رفاه اولیه زندگی برای خانواده های مستمند